30.12. 2015

етапу дослідно-експериментальної роботи

на базі школи І-ІІІ ступенів № 36

імені С. П. Корольова міста Києва

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6.03.2015 № 264 на базі школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова міста Києва проводиться дослідно-експериментальна робота за темою «Формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

На підставі висновків комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 01.12.2015 (протокол № 26) та з метою продовження дослідно-експериментальної роботи у 2016 році

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити як такі, що додаються:

1) звіт про завершення І (організаційно-підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування національно-патріотичної  самосвідомості засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу» на базі школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова міста Києва за квітень 2015 р. – грудень 2015 р.;

2) програму ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування національно-патріотичної самосвідомості засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу» на базі школи І-ІІІ ступенів № 36 ім. С. П. Корольова міста Києва на січень – грудень 2016 р.

2. Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України заслухати звіт школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова міста Києва (далі – експериментальний навчальний заклад) про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи у грудні 2016 року.

3. Інституту модернізації змісту освіти надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічному колективу експериментального навчального закладу у проведенні дослідно-експериментальної роботи.

4. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти експериментальному навчальному закладу у забезпеченні необхідних умов для організації і проведення дослідно-експериментальної роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр

С. М. Квіт