Наказ Міністерства освіти і науки,

Термін

виконання

Очікувані результати

І. Організаційно-підготовчий етап (лютий 2015 р.  – грудень 2012 р.)

1.

Визначення кола учасників дослідно-експериментальної роботи, конкретизація завдань діяльності у відповідності до мети дослідно-експериментальної роботи.

2015р.

Готовність учасників до роботи в умовах експерименту.

2

Проведення комплексної діагностики рівня готовності учасникыв навчально-виховного процессу в умовах експерименту

2015р.

Готовність учасників до роботи в умовах експерименту

3.

Проведення педагогічної ради за темою ”“Формування національно-ппатріотичної самосвідомост  учнів засобами аерокосмічної освіти  в умовах загальноосвітнього  навчального закладу”. на І етапі дослідно-експериментальної роботи

2015 р.

План, протокол проведення педагогічної ради.

4.

Розробка нормативного забезпечення дослідно-експериментальної роботи; визначення та уточнення функціональних обов’язків членів педагогічного колективу щодо вирішення завдань експерименту:

а) розробка Інструкції про функціональні обов’язки членів педагогічного колективу з питань  національно-патріотичного виховання та аерокосмічної освіти

б) підписання договорів про співпрацю педагогічного колективу школи І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова міста Києва  з установами та організаціями, Вищими навчальними закладами , які здійснюють національно-патріотичне виховання засобами  аерокосмічної освіти  в  Україні.

квітень

Квітень-червень

2015 р.

Створення бази нормативного забезпечення експерименту.

Налагодження співпраці щодо вирішення завдань експерименту.

5.

Теоретичний аналіз науково-методичної літератури з проблеми   національно-патріотичного виховання, формування національної самосвідомості   учнів, аерокосмічного виховання

квітень-     грудень 2015р.

Визначення ідей, важливих для поглибленого дослідження та апробації у ході дослідно-експериментальної роботи.

6.

Вивчення та аналіз педагогічного досвіду з проблеми дослідно-експериментальної роботи.

квітень -  грудень  2015р.

Створення бази даних про національно-патріотичне виховання та аерокосмічне  виховання  на практиці.

6.

Складання кошторису витрат для забезпечення реалізації програми дослідно-експериментальної роботи.

Лютий-березень

2015 р.

Фінансове та матеріально-технічне забезпечення дослідно-експериментальної роботи.

7.

Планування роботи тимчасових творчих олле  з різних аспектів експериментального дослідження.

Травень  2015 р.

Програми роботи тимчасових творчих колективів.

8

Визначення рівня підготовленості педагогічного оллективу до етнокультурного виховання учнів.

Травень-вересень

2015 р.

Аналітичні матеріали.

9.

Методична робота з підготовки педагогів до реалізації завдань дослідно-експериментальної роботи.

За окремим планом

Обізнаність педагогів з питань реалізації завдань дослідно-експериментальної роботи.

Науковий керівник                                                                                                                                         К.Таранік-Ткачук

Директор                                                                                                                                      С.Фещенко