Головна

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

Відповідно до статті 9 Закону про освіту формами здобуття освіти в закладі є:
інституційна (очна (денна));
індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).
Очна (денна) форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі.
Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.
Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.
Педагогічний патронаж - це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.

Наказ МОН від 10.07.2019 № 955
Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2016 року № 8
(відкрити в новому вікні)Наказ МОН від 12.01.2016 № 8
Про затвердження Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти
(відкрити в новому вікні)

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, e-mail: sch36kyiv@ukr.net