Наказ Міністерства освіти і науки України

__________________№ _____________

ПРОГРАМА

ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування національно-патріотичної самосвідомості засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу»

на базі школи І-ІІІ ступенів № 36 ім. С. П. Корольова міста Києва

січень 2017 р. – червень 2019 р.

Зміст роботи

Строк виконання

Відповідальний виконавець

Очікувані результати

1

Експериментальне впровадження виховної системи формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Фещенко С. М., директор;

Агєєва О. Б., заступник директора; учасники експерименту

Науково обґрунтована, експериментально перевірена виховна система формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

2

Продовження безперервного психологічного супроводу дослідно-експериментальної діяльності.

Наукове обґрунтування.

3

Постійний моніторинг психо-емоційного благополуччя учасників експерименту.

Січень 2017 р. – грудень 2019 р.

Наукове обґрунтування.

4

Діагностика рівня сформованості національно-патріотичної самосвідомості.

Литвиненко О. О., психолог

Розробка та видання навчально-методичних методичних рекомендацій.

5

Проведення занять з елементами тренінгу, спрямованих на формування національної ідентичності учнів.

Розробка навчально-методичних методичних рекомендацій

6

Апробація програми формування  національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти.

Фещенко С. М., директор;

Агєєва О. Б., заступник директора

Навчально-методичний посібник і методичних рекомендацій.

7

Впровадження комплексу методів та педагогічних технологій національно-патріотичного виховання.

Агєєва О. Б., заступник директора, творчі групи вчителів

Підвищення якості навчально-виховного процесу.

8

Розробка та експериментальне впровадження навчальних курсів, програм, навчальних посібників для забезпечення навчально-виховного процесу.

Січень 2017 р. -грудень 2018 р.

Адміністрація школи, творчі групи вчителів

Навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу.

9

Створення електронної бази матеріалів з досвіду роботи педагогічного колективу щодо впровадження інноваційної моделі формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти.

Січень 2017 р. – березень 2019 р.

Адміністрація школи творчі групи вчителів

Електронна база матеріалів з досвіду роботи педагогічного колективу щодо впровадження інноваційної моделі формування національно-патріотичної самосвідомості засобами аерокосмічної освіти.

10

Здійснення моніторингу ефективності роботи з реалізації завдань дослідно-експериментальної роботи.

Січень 2018 р. – травень 2019 р.

Адміністрація школи, психологічна служба

Аналіз результатів моніторингу.

11

Проведення всеукраїнської науково-практичної конференції за темою дослідження.

Квітень 2019 р.

Агєєва О. Б., заступник директора

Програмно-методичне забезпечення та рекомендації конференції.

12

Підбиття підсумків ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи.

Червень 2019 р.

Фещено С. М., директор;

Таранік-Ткачук К. В., науковий керівник

Звіт про завершення ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи.

Науковий керівник                                                                                                                                  К. В. Таранік-Ткачук

Директор                                                                                                                                                    С. М. Фещенко

Координатор                                                                                                                                    Г. Е. Самойленко