30.09.2024 Бібліотека - аптека для душі

Сьогодні , у Всеукраїнський День бібліотек, учні нашої школи Андрій Білошапка (Президент шкільного Парламенту учнівського самоврядування "Сузір'я ", Анастасія і Всеволод Солодкіни передали дитячій бібліотеці смт. Макарів книжки та іграшки, зібрані учнями школи І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова. (близько 120 книжок).

Нашу ініціативу підтримали військові журналісти ТРО МЕДІА. Вони теж долучилися до збору книжок й надали нам машину для перевезення наших подарунків.

Макарівська районна дитяча бібліотека була зруйнована снарядами військ рф у перші дні повномасштабної війни під час окупації селища. Весь книжковий фонд бібліотеки опинився під завалами. Зараз уже відновлено стіни, дах, вікна й двері бібліотеки, облаштовано одну залу для маленьких читачів.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції. Сьогодні стартує наш шкільний проект " Бібліотека - аптека для душі. Віртуальна подорож бібліотеками міста ".