27.10.2023 Радіодиктант національної єдності 2023

Сьогодні до шкільної «Педагогічної вітальні» завітав Кочерга Олександр Васильович, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент з цікавим виступом «Творчий потенціал людини: дії, рішення, переконання (психофізіологічний аспект)».
Символічно, що ця зустріч проходить саме сьогодні, в День української писемності та мови. Спілкування з гостем відбулося в невимушеній, дружній атмосфері. Після зустрічі педагоги школи разом із гостем Кочергою Олександром Васильовичем та учнями школи долучилися до міжнародного флешмобу #пишеморазом# - Радіодиктанту національної єдності 2023.
Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту міг долучитися кожен, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх українців у світі!
З українською Перемагаємо!

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net