36 років минуло з моменту Чорнобильської катастрофи.

36 років минуло з моменту Чорнобильської катастрофи. Ця трагедія назавжди змінила долі мільйонів людей. Трагедія Чорнобиля показала людству, що жертвами недбалості і нехтування безпекою можуть стати не тільки сучасники і наші діти, а й наступні покоління. Під загрозою може опинитися майбутнє людства.

36 років минуло, і знову прийшла загроза повторення катастрофи. Її принесли російські окупанти. Варвари знищили систему моніторингу, спричинили поширення радіації з навколишніх лісів. І знову працівники станції проявили мужність та професійність, забезпечили роботу всіх систем, вберегли Україну та світ від ядерного лиха.
Вшановуючи подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС та мужність сьогоднішніх працівників, які несуть службу на станції у цей непростий час, у школі були проведені бесіди у початкових класах, уроки пам’яті «Відлуння Чорнобиля сьогодні», «Чорнобиль: біль та скорбота України» в 5-7 класах, відео уроки «Чорнобиль не має минулого», «Ядерна загроза: минуле і сучасність», «Чорнобильська катастрофа у мистецтві», проєкт «Звуки Чорнобиля» у 8-11 класах.
Вічна пам'ять усім, хто ціною свого життя зберіг нам нашу святу землю, наше майбутнє, яке нікому не розтоптати!