26.04.2024 Біль і крик душі – Чорнобиль!

Пам'ять болем людським наповнена,

Час з тремтінням вперед іде,

Дзвонять чорні дзвони Чорнобиля,

Входять в душі, серця людей.

Сьогодні, 26 квітня…Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км від столиці України Києва, сталася аварія, яка вважається найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Ось уже 38 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця..

Сьогодні в школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва проведено заходи, присвячені цій трагічній даті. У початкових класах пройшли уроки пам’яті «Вогонь Чорнобиля». Для учнів 5-7 класів організовано зустріч з учасниками-ліквідаторами «Чорнобиль – довгий слід трагедії!». Учасники зустрічі вшанували пам’ять тих, хто зберіг життя мільйонам. Учні 6-х класів представили виставку творчих робіт «Чорнобиль очима дітей». У актовій залі звучить пісня «Чорнобильські дзвони», це учні 8-11 класів проводять Вечір-реквієм «Зоря Полин».

Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. Біль не вщухає, тривога не покидає людей. Полин – сльозою умивається душа…

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net