22.01.2024 Наша єдність - наша сила!

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. 105 років тому українські землі вперше об’єдналися в одній державі. Соборність є символом єдності та згуртованості нації. Цей день ще називають корінням української єдності.

Сьогоднішній день в закладі освіти розпочався із тематичної ранкової зустрічі в початковій школі, проведені уроки історії в старшій школі, на яких традиційно ми згадуємо події, що відбулися на Софіївській площі 22 січня 1919 року та уроки за участю наших воїнів – захисників, що завітали до школи із Центального військового шпиталю та однієї з військових частин.

Сьогодні, у часи повномасштабної війни з росією, ідея Соборності залишається нашою національною цінністю. Адже наша єдність – наша зброя!