21.11.2023 Моя душа – частинка твого «Я».

21 листопада 2013 – 24 лютого 2014 року – Київ – у вогні. В Україні революція. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, її прагнення до свободи.

Ми – українці – свідомо й відповідально подали всьому світові приклад того, як відстоювати свій вибір, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх навколо спільної мети.

23 роки Україна не знала війни. Ми пишалися тим, що у буремні 90-ті нам вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу. Майже кожну родину в нашій країні опалило полум’я військових дій.

Герої – ті, хто зі зброєю в руках захищають нашу країну, медики, які повертають до життя поранених, волонтери, на чиїх плечах тримається армія. Це люди, які в найважливіші моменти життя нашої держави не злякалися, а пожертвували собою заради своєї Батьківщини. Герої – поруч з нами.

Сьогодні, в 10 річницю відзначення Дня Гідності і Свободи , що проходить під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ», саме цим людям ми присвятили шкільний фестиваль-реквієм, де прозвучали пісні, вірші, літературно-музичні композиції у виконанні учнів 5-10 класів. Щойно завершився хвилиною мовчання наш фестиваль. Нехай як найшвидше стане мирним небо над нашою українською землею