Сьогодні разом з усією Україною учні та вчителі вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Ми маємо жити так, щоб сотня апостолів правди і свободи, яка пильно стежить за нами з небес, бачила, що їхня мрія про гідне життя і процвітання України дістає крила, міцніє й утверджується в складний і тривожний час . Мріям Небесної Сотні не судилося здійснитися. Але вони і їх мрії будуть жити доти, поки ми їх будемо пам’ятати.

В школі пройшли тематичні бесіди та години спілкування - "А сотню вже зустріли небеса», "Герої не вмирають. Вони просто йдуть...", інсталяція, лінійка-реквієм. Учні 5-Б класу презентували свою дослідницьку роботу «Небесна Сотня. Юні янголи».

Показати архів (до 01.01.2023)