112-а річниця від дня народження Сергія Павловича Корольова

17 січня в школі відбувся круглий стіл "Вмійте мріяти", який став завершальним акордом заходів тижня до 112-ої річниці з дня народження С.П.Корольова, що проходив з 11 січня 2019 року.

Впродовж тижня пройшли такі заходи: єдиний урок "Сергій Корольов- людина-легенда", вікторина "Що я знаю про ракети", спецвипуск шкільного радіо "Меридіан", перегляд та обговорення документального фільму "Сергій Корольов.Початок". Головною подією тижня стало проведення круглого столу "Вмійте мріяти".

На засіданні виступили вчитель предмету Захисту Вітчизни, ветеран Збройних Сил України, ветеран космодрому Байконур, полковник Дячков С.О. з доповіддю «Втілення ідей теоретиків космонавтики в реаліях та місце їх реалізації учнівською молоддю школи».

Цікавим видався виступ члена Ради шкільного Музею історії та розвитку космонавтики –учня 8-А класу Мошенця Романа з інформаційною довідкою «Місце України в сучасних та майбутніх дослідженнях космічного простору».

При обговоренні теми «Інтеграція знань про космос в навчальні предмети школи» учні мали змогу висловитися про результативність та цікавість курсів за вибором, які два роки педколектив впроваджує, згідно науково-дослідної експериментальної роботи всеукраїнського рівня. Зокрема: учень 5-А класу Ільницький Артем про курси «Технічна творчість» та «Школа підготовки юного космонавта», Ломакіна Юлія- учениця 11-А класу, завдяки курсу «Людина – частина Всесвіту», навчилася краще пізнавати людей, світ та саму себе. Василенко Матвій та Свинарчук Денис-учні 8-Б класу- автори цікавих програм та 3D-моделювання розповіли про свої власні зростання, вивчаючи курс «Віртуальний музей космонавтики".

Вакуленко Маргарита захоплюється географією, тому дуже цікавим для неї є курс за вибором «Земля у рівновазі».
Демаш Аріна - учениця 9-А класу розповіла про цікаві сторінки української літератури з точки зору курсу "Філософія космосу".

Щоб представити курс за вибором "Фізика в космосі" для учнів 7-Б класу пройшла справжня "битва", яку виборола Галицька Марія , адже кожен хотів виступити, розказати та показати досліди.

Німецьку мову та курс за вибором "Створи свою планету" представив учень 8-Б класу Крило Іван, який ознайомив присутніх із дійсними проектами своїх однокласників.

Довгоочікуваним був виступ гостя - заслуженого випробувача ракетно-космічної техніки, ветерана космодрому Байконур, учасника багатьох космічних програм, в т.ч. всесвітньо відомого проекту РКК Енергія-Буран, полковника військово-космічних сил, публіциста, який особисто знав та зустрічався із С.П.Корольовим - Пономарьова Геннадія Петровича.

На завершення виступив директор УМАКО «Сузір'я» Яцков Сергій Васильович про роль громадської організації у вихованні майбутньої еліти ракетно-космічної галузі України, та націлив учнів жити цікаво та із захопленням, як заповідав С.П.Корольов.

До нових зустрічей!