20.06.2023 "Зорепад"- крок до нових звершень

Ось і закінчився цей навчальний рік. Рік тривог і сподівань, розлук, віри в перемогу. Ми всі змінилися. Але ніякі тривоги й переживання не змогли позбавити нас радості пізнання, навчання, перемоги, спілкування.

В школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова навчальний рік завершився традиційним «Зорепадом» - святом Інтелекту, Творчості, Гордості, Таланту. На шкільному небосхилі в цей літній день засіяли яскраві зірочки дитячих талантів. Тут ті, хто славиться навчальними досягненнями, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень, хто, не шкодуючи себе на бігових доріжках і ігрових майданчиках, завойовує призи та медалі, захищаючи честь рідної школи, міста, країни. Ті, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам. Кращі педагоги та кращі учні! Цього свята немає в жодному календарі, але для нас воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.

Господарі свята – Зірочка, Веселка і Звіздар, разом із директором школи Сергієм Миколайовичем Фещенком нагороджували кращих із кращих – переможців у різних номінаціях.

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net