20.05.2024 Шкільна наукова конференція "Через терни до зірок"

Через терни до зірок

Ключем для будь-якої науки є знак питання

Оноре де Бальзак

20 травня 2024 року у школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва відбулася загальношкільна науково-практична конференція, яка стала підсумком роботи шкільного наукового товариства «Сиріус» у 2023-2024 навчальному році та Тижня Науки, який тривав з 13 по 20 травня.

Наукові відкриття, спалахи геніальної думки, власні досягнення – це не випадковість і не сліпа удача, а результат кропіткої, тривалої, іноді виснажливої праці. Не зважаючи на складні умови сьогодення, юні науковці прагнуть до нових відкриттів та досягнень.

Цього року свої роботи на шкільних секційних засіданнях наукового товариства «Сиріус» захищали 26 учнів не тільки середньої та старшої школи, а й маленькі науковці початкових класів.

Щороку зростає кількість учнів школи, які проводять все нові й нові дослідження в різних галузях науки, показуючи відмінні результати не лише на шкільному рівні, а й виборюють призові місця в районних, міських і навіть захищають роботи на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Вітаємо наших юних науковців, які пройшли нелегкий шлях через терни до зірок, стали переможцями і отримали заслужені нагороди:

- учениця 10-А класу Байсак Маргарита посіла І місце на І (районному) етапі та І місце на ІІ (міському) етапі та представила свою роботу на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Українська література»;

- учениця 11-А класу Малькова Валентина посіла І місце на І (районному) етапі та ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Історія України»;

- учениця 11-А класу Прокопенко Вікторія посіла ІІ місце на І (районному) етапі та ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Медицина»;

- учениця 11-Б класу Бубліченко Маргарита посіла ІІ місце на І (районному) етапі та нагороджена грамотою за активну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Англійська мова та англомовна література»;

- учень 11-Б класу Булах Артем посів ІІ місце на І (районному) етапі та нагороджений відзнакою організаційного комітету ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у номінації «Популяризація наукового світогляду».

- учениця 10-А класу Коваленко Дар’я посіла І місце у Міжнародній конференції наукових робіт «Всесвіт – 2024» у номінації «Історія розвитку авіації та космонавтики»;

- учень 10-А класу Єжель Владислав зайняв І місце у ІІ освітньо-наукових читаннях «Космічна Україна – країна майбутнього» у напрямку «Глобальні проблеми й Україна майбутнього».

Мала академія наук сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості. Бажаємо нашим юним науковцям не зупинятися на досягнутому, нових звершень і успіхів на шляху до нових знань та майбутніх перемог.

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net