18.09.2024 Спорт- здоров’я, спорт- життя, спорт- це наше майбуття!

Сьогодні в школі відбулося незвичайне спортивне свято - Олімпійське, яке проводиться в рамках Дня фізичної культури та спорту та Всеукраїнського Олімпійського тижня за підтримки відділу молоді і спорту Голосіївської районної державної адміністрації в м.Києві.

Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами.

Україна вперше виступала незалежною командою на Олімпіаді в Атланті у 1996 році. І сьогодні на нашому святі був присутній почесний гість багаторазовий призер Чемпіонату України, бронзовий Призер ХХVІ Оліпійських ігор в Атланті з метання молоту, віце-президент Національного олімпійського комітету України Олександр Крикун. А також були присутні Острєцов Віктор Васильович - начальник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, голова Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Хвилиною мовчання вшанували спортсменів, які мали всі шанси стати світовими зірками, виборювати нагороди та прославляти Україну. Але вони вирішили її захищати, і замість форми олімпійських збірних обрали камуфляж. За 10 років війни з росією загинуло 264 українських спортсмени.

Команди класів представляли олімпійські види спорту, а найменші – учні початкових класів – своїх героїв спорту.

Спортивний запал та професійність продемонстрували гімнастки Анна Ткаченко - учениця 4-Б класу, Оксана Погребна - учениця 8-Б класу, Чемпіони Києва з регбі-5 шкільна команда «Арго» ( учні 5-6 класів), вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Арго», Чемпіони Києва з черлідингу.

Скрипник Наталія-спеціаліст Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провела олімпійську вікторину. Урок пройшов цікаво, рухливо у дружній атмосфері.

Наша шкільна команда не підведе,

До перемоги нас спорт веде!