18.01.2024 Титани двадцятих

Січень 2024 року – триває боротьба нашого народу за самостійність і незалежність. І знову найкращі стали на захист нашої України. «Ми були! Ми є! Ми будемо!» – знову заявляємо і стверджуємо.

Так і літературно-мистецьке покоління 20-х початку 30-х р р. ХХ ст. в Україні (увійшло в історію як «Розстріляне відродження») стало на сторожі свого національного, самобутнього. Молоді і талановиті, завзяті і сміливі намагалися використати будь-яку можливість ознайомитися із світовою культурою, розправити віками скуті крила творчості. Вони творили дійсно актуальне мистецтво.

17 та 18 січня учні 9-х класів розглянули переможний і тернистий шлях титанів двадцятих. Дякуємо БФ «Криївка вільних», що надав матеріал і став натхненником цих зустрічей. Пам’ятаємо і пишаємось!