17.09.2023 Малі Олімпійські ігри стартували

Раз у два роки в школі за традицією стартують Малі Олімпівйські ігри. Урочисте відкриття розпочалося з параду юних спортсменів школи, переможців міських, всеукраїнських та міжнародних змагань. Найкращі спортсмени внесли Олімпійський прапор. Над стадіоном пролунав Гімн Олімпіади. Традиційний вогонь запалено.
На спортивне свято завітали гості із показовими виступами: вихованці клубу тхеквон-до "Воїн", серед яких учень 10 класу - золотий призер чемпіонату Європи Корчмений Роман, вихованці ДЮСШ "Тріумф" відділення дзюдо. Свій переможний танець показала учениця 11-А класу Прокопенко Вікторія - бронзова призерка Чемпіонату Європи з художньої гімнастики, вихованка школи І.Дерюгіної. На завершення свята пройшли веселі естафети та змагання з перетягування канату.
У школі впродовж тижня відбулися тематичні ранкові зустрічі, Олімпійські уроки та спортивні змагання.