День єднання

16 лютого 2022 року в Україні на державному рівні відзначається нове державне свято — День єднання. Учні та педагоги школи долучилися до свята. О 10 ранку в усіх класах прозвучав Гімн України. Від вишиванок і жовто-блакитних стрічок на грудях у дітей і дорослих, стало сонячно та яскраво. У школі пройшов урок Єднання.

Під час засідання шкільного Парламенту учнівського самоврядування стартував проєкт «Книга для зміцнення національної єдності», в рамках якого буде реалізовано шкільний проєкт - конкурс "Київ - очима сучасної молодіі" А ще ми долучилися до флешмобу в соцмережі "Це моя країна! Я залишаюсь!". День єднання - зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.