15.09.2024 "Біжу до Перемоги"

14 вересня 2024 року учні школи взяли участь у легкоатлетичному забігу "Біжу до Перемоги", організованого Відділом у справах молоді і спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації. Пройшов він в рамках сьомого Всеукраїнського забігу, який відбувся в різних куточках нашої держави. Цей захід є традицією українців по всьому світу, що об'єднала в собі масовий фізкультурно-оздоровчий захід та відданням шани полеглим нашим воїнам.

Учні вийшли на символічну дистанцію в улюбленому місці відпочинку - Голосіївському парку імені Максима Рильського.

Всі учасники подолали дистанцію та дісталися фінішу. Вітаємо переможців:Кунцевську Мілану, Обильцову Стефанію- учениць 2-А класу та учня 8-Б класу Тугая Віталія!