14.09.2024 До 130-річчя від дня народження Олександра Довженка

13 вересня 2024 учні 8, 11 класів приєднатися до урочистих подій з нагоди 130-тиріччя з дня народження видатного українця Олександра Довженка та святкування Дня українського кіно.

Учні стали учасниками урочистого відкриття нового пам?ятника Олександру Довженку біля центрального входу до Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. Скульптурна композиція «Мотор» Данила Димуцького відтворює момент зйомок легендарного фільму «Земля» - шедевру, який став не лише надбанням вітчизняного кіно, а й здобув світове визнання, за версією ЮНЕСКО є одним з п’яти головних стрічок у світовій історії.

Мали можливість долучитися до екскурсії на території Кіностудії нон-стоп: відвідали музей Олександра Довженка, цех ретро-автомобілів, костюмерний та гримерний цехи; побували на знімальному майданчику зі сценами з каскадерськими трюками. Ознайомились з новою виставковою експозицією, підготовленою до 130-річчя з дня народження Олександра Довженка.