Урок від Міжнародної молодіжної організації AIESEC Soft skills

12 травня 2022 року в рамках проєкту Lead for peace відбувся урок від Міжнародної молодіжної організації AIESEC Soft skills для учнів 8-11 класів. Провели урок Надія Свідерська, студентка Київського національного університету ім.Тараса Шевченка та Альона Розумець PR координаторка Локального комітету Відокремленого підрозділу ВМГО "АЙСЕК в Україні" у м. Києві, Бабіна Катерина, sales координаторка Локального комітету Відокремленого підрозділу ВМГО "АЙСЕК в Україні" у м. Києві.
Учасниками уроку стали 73 учні та 7 педагогів.

AIESEC - це найбільша у світі молодіжна організація, що розвиває лідерство серед молоді. Локальні комітети організації знаходяться у 111 країнах та територіях, маючи більше 7000+ організацій-партнерів по всьому світу та проводячи 3000+ волонтерських стажувань щорічно.
AIESEC в Україні налічує близько 620 активних членів організації, що допомагають українській та іноземній молоді отримувати професійний та волонтерський досвід за кордоном, розвивати лідерство та брати участь у мультикульторному обміні.