12.04.2024 Назустріч зіркам

8-12 квітня в школі проходив тиждень космонавтики, який промайнув дуже швидко: спортивні змагання для учнів початкової школи "Космічні старти" , фінал шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" УМАКО "Сузір'я", тематичні години спілкування "Дивовижний Всесвіт" та ранкові зустрічі, присвячені Міжнародному дню авіації та космонавтики, дню працівників ракетно-космічної галузі України, традиційно прийняли учнів 1-2 класів до шкільної родини юних космонавтів, учні 3-4 класів долучилися до створення спільного інтерактивного лепбуку «Таємниці космосу». Також пройшов день відкритих дверей у шкільному Музеї історії та розвитку космонавтики.

Провели зустріч учнів випускних класів на тему "Варіанти освіти у сфері міжнародних відносин та особливості ділової англійської мови" з викладачами Українсько-американського університету Конкордія – директором відділу міжнародної діяльності Ольгою Глазовою та Тетяною Нижник, головою журі Всеукраїнської олімпіади з ділової англійської мови (Британська Рада). Учні 8-х класів зустрілися з почесним доктором міжнародних відносин, головою UkraineIS Сергієм Вакаріним, який розповів про участь українських команд, що тричі перемагали на глобальних хакатонах NASA Space apps. Вручили учню 8-А класу Лавренюку Костянтину сертифікат про успішне завершення курсу Майкрософт.

12 квітня до школи завітали педагоги Авіаційно-космічного центру Київського палацу дітей та юнацтва , з яким пов’язує нас давня дружба та співпраця, на чолі із завідувачем Олександром Івановичем Шапкою. Керівники гуртків ракетомоделювання Видолоб Анатолій Васильович, керівник гуртка юних парашутистів Кулігіна Ольга Олександрівна,, методист Базаєва Марія Олександрівна, керування дронами, провели майстер-класи для учнів 5-6 класів. День завершився показовими виступами із запуску створених ракет та літаючих зміїв на спортивному майданчику школи.

Із зарядом позитиву, бодрості, цікавості і натхнення в школі завершився тиждень космонавтики.

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net