10.04.2024 Майстер-клас із пластилінографії "Українські Дракончики захищають Україну"

Сьогодні учні 4-Б класу, класний керівник Тіга Наталія Сергіївна, відвідали майстер-клас із пластилінографії "Українські Дракончики захищають Україну" у Центральній районній бібліотеці «Голосіївська». Майстер-клас проводила Наталія Веселицька - старший науковий співробітник Музею Максима Рильського, керівник-методист мистецької студії "Краплинки" ЗЗСО №138. Учасники майстер-класу познайомилися з концепцією трилогії "Родовід Ластиків" і ліпили правнука дракончика Ластика з мечем.

Зелений український дракон є символом української землі, який захищає свою свободу!