Свято з Україною в серці!

Мабуть жодного разу за чверть століття, а ми відзначаємо це свято з 1997 року, не було таким особливим. Цього року воно набуло іншого змісту, змісту єднання всіх, хто живе з Україною в серці!
Саме до цього свята в школі стартував проєкт «100 прочитаних книг», який відображається в шкільній онлайн газеті «Сузір’я 36» (https://t.me/school36kyiv) Учні 9-А класу провели для учнів 5-6 класів «Подорож світом української мови - інтелектуальну гру «Єдиний скарб у тебе - рідна мова», учні 7-8 класів організували мовно - літературний квест «Влучне слово - гострий розум», старшокласники та педагоги долучилися традиційно до написання радіодиктанту національної єдності.