08.12.2023 Самобутня чарівність української хустки

… Хустину мамину надіти –

І горя наче не було!

Невід’ємною частиною культурної спадщини українського народу завжди була жіноча хустка. Вона є оберегом та символ життя. Сьогодні, коли наша країна охоплена полум’ям війни, ми чітко усвідомлюємо, як важливо пам’ятати про свою ідентичність та самобутність. І не важливо, в якому куточку земної кулі знаходяться українці, головне – не забувати про своє коріння.

Для того, щоб пам’ятати свої традиції, зберігати їх та передавати з покоління в покоління, у школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва щороку, 7 грудня, учні й педагогічні працівники діляться родинними історіями, пов’язаними зі своїми різнобарвними, залишеними в спадок бабусями та прабабусями, унікальних хусток. Вони вчать сучасне покоління шанувати та зберігати наші багатовікові українські традиції.

І хустка мамина квітчаста,

І руки, сповнені тепла…

Я свій барвистий клаптик щастя

Тулю з любов’ю до чола.