Фестиваль культур народів України "Нашого цвіту- по всьому світу", незважаючи на тривоги, відбувся!

На святі були представлені культура та традиції народів, що населяють нашу країну. Адже в Україні проживає понад 20 великих етносів, кожен з яких має свою рідну мову, історію, традиції. Учні 6-11 класів у художній формі презентували німецьку, молдавську, кримсько-татарську, болгарську, єврейську, польську культуру. Зі сцени звучали шедеври національної музики та культури, втілені учнями в образах міні-вистав, хореографії та співу. Всіх об'єднувало одне - гордість та любов до своєї Батьківщини та віра в наближення Перемоги України.
Показати архів (до 01.01.2023)