07.03.2024 На вічнім шляху до Шевченка

Тарас Шевченко! З цим іменем сьогодні на планеті індефікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б ти не жив, не зможеш уявити своєї долі без полум'яного слова поета.

Тарас Шевченко належить до найвідоміших поетів світу. Кажуть,той, хто крізь Кобзареве слово гляне у світ, вже ніколи не спиниться на шляху до ідеалу. Магія Шевченкового слова незбагненна. Його сила є могутньою, глибинною й надзвичайно актуальною в наш час. Сьогодні поезія Кобзаря лунає з різних куточків Земної кулі на багатьох мовах світу!

Мелодійні рядки та патріотичні вірші звучали і в шкільній актовій залі у виконанні маленьких українців-патріотів, здобувачів освіти початкової школи. на шкільному конкурсі читців поезії Великого Кобзаря, присвяченого 210-річниці від дня народження. Діти були неперевершені!