06.12.2023 "#ДякуємоЗСУ"

Щороку ми вшановуємо Збройні Сили України, всіх тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав собі нелегку професію захищати рідну землю. ЗСУ були завжди нашою гордістю та славою. А після повномасштабного вторгнення про відвагу та героїзм українських воїнів дізнався увесь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора, надія та захист.

Сьогоднішній святковий день ми зустрічаємо добрими справами. А розпочався він із тематичних ранкових зустрічей у початковій школі, годин спілкування в середній та старшій школі, відвідали музей Міністерства оборони України, провели благодійний ярмарок в підтримку воїнів-захисників столиці, підготували листи , малюнки та вітальні листівки , які передали напередодні на фронт та отримали фото та відео-звернення воїнів, передали сітку, окопні свічки 72 бригаді, освоїли нову техніку та створили цілу партію розпалювачів, внесли свій вклад у ремонт фронтової машини (покраску), вив’язали 30 пар теплих шкарпеток, спілкувалися з пораненими бійцями у військовому шпиталі, готуємо візит з концертною програмою до Центрального військового шпиталю на 8 грудня.

Ми дякуємо всім Захисникам, що можемо жити, навчатися і творити!

Слава Збройним Силам України!