05.12.2023 Міжнародний день волонтера

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Сьогодні українські волонтери – це важлива частинка нашого народу, яка наближує нашу спільну перемогу.

Волонтерство – це хороша можливість стати кращим, роблячи добро іншим. Воно закладене в генетичному коді та в культурі українців.

Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

Свято було засновано за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою підвищення поінформованості про важливий внесок волонтерів у суспільстві. Також заохочувати якомога більше людей долучатися до руху волонтерів.

В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках XX століття, а на рівні держави офіційно був визнаним 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Колектив школи є монолітним волонтерським загоном батьків, вчителів та учнів: виготовляємо окопні свічки, плетемо захисні сітки, донатимо на ЗСУ, допомагаємо хворим дітям у лікарнях, взяли шефство над Центральним військовим шпиталем м.Києва, допомагаємо беспритульним тваринкам, опікуємося Гастомельським притулком для тварин.

Сьогодні учні школи взяли участь у Всеукраїнському онлайн - уроці волонтерства, провели благодійний ярмарок, виготовляли сувеніри для наших захисників та провели майстер-класи.

Висловлюємо слова щирої вдячності волонтерам - усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи.