04.12.2023 Родинне свято "Життя починається з мрії"

Щороку, оцієї пори, в школі проходить традиційне родинне свято «Життя починається з мрії», присвячене Великій Людині, нашому першому космонавту незалежної України летчику - космонавту Леоніду Костянтиновичу Каденюку, завдячуючи якому школа носить горде ім’я Сергія Павловича Корольова. Адже в ці самі дні відбувався історичний політ Л.Каденюка на «Коламбії» ( 19 листопада- 5 грудня 1997 року).

День для найменших учнів розпочався «без рюкзаків»: була проведена інтерактивна гра «Моя школа», у якій кожен учень написав, за що любить школу та що любить у нашій школі, відбувся конкурсний показ «Шкільна форма майбутнього», де діти продемонстрували спільну фантазію із своїми батьками щодо майбутньої шкільної форми.

Для учнів 5-6 класів здійснили подорож у галактики шкільних наук, змагалися у спритності складання лего та пазлів.

Учням 7-8 класів довелося попрацювати над стартапами майбутнього та захистити власні проєкти щодо освоєння планет у майбутньому.

Учні 9-11 класів взяли участь у медіаковоркінгу, на який був запрошений почесний гість Кузнєцов Едуард Іванович - радник голови Державного космічного агентства України, голова Громадської ради Державного космічного агентства України, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, офіцер ордена Франції «За заслуги».

Родинне свято пройшло цікаво та змістовно.