03.10.2023 Онлайн проєкт "Що я скажу Солдату Перемоги"

Колектив школи долучається до ініційованого Національною бібліотекою України для дітей національно-патріотичного руху підтримки захисників «Що я скажу Солдату Перемоги». Це онлайн-проєкт, який передбачає написання дітьми з усіх куточків України та з-за кордону невеличких авторських віршів, есе, листів, роздумів, звернених до захисників. Кінцева мета – видання за підтримки благодійників друкованої збірки дитячих робіт. Цей проєкт покликаний об’єднати дітей і дорослих – патріотів, які душею і серцем люблять Україну і все українське.

Друзі, пропонуємо вам долучитися разом з нами до проєкту та зафіксувати свої роздуми або емоції, мрії та побажання, які ви відчуваєте у ці воєнні часи. Запишіть це українському воїну у формі листа чи листівки, есе або складіть вірш.

Свої твори надсилайте на сторінку бібліотеки у фейсбук у повідомленнях із хештегом #ЩоЯскажуСолдатуПеремоги або на електронну пошту socio-cultural@ukr.net.

Акція триватиме до завершення військової агресії.