02.09.2024 Ми одна сім’я, одна родина.

Сьогодні у вересневий день святковий ми приймаємо до дружньої космічної родини 45 веселих і талановитих першачків. 2024-2025 навчальний рік для колективу нашої школи незвичайний. Хоча і невеличкий , але ювілей будемо відзначати восени - 15 -річчя присвоєння школі імені С.П.Корольова. У дружньому колі одинадцятикласники подарували малечі шкільні космічні сувеніри та вручили каравай на довгу щасливу дорогу шкільного життя. А першокласники в свою чергу побажали своїм старшим друзям легкого та вдалого навчального року. Цей день стане пам’ятним для першокласників, адже це - новий етап у житті та день нових знайомств.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших випускників, які залишаться навічно в шкільному строю, поруч із нами. І подякували всім захисникам, які сьогодні боронять терени нашої держави, завдячуючи яким ми можемо навчатися та викладати в стінах рідної 36 –ї школи.

Пролунала у новому навчальному році чарівна мелодія шкільного дзвоника! Бажаємо кожному нових звершень , блискучих перемог та мирних світанків !