День Знань 2022! Повертаємося до навчання!

Ось і настав цей день,
Щемливий і тривожний,
цей день, що завжди кликав дзвоником у клас.
Але сьогодні мало не щодень звучать тривоги,
нагадуючи про складний воєнний час.

Та життя, наперекір сиренам, бомбардуванням і прильотам ворожих ракет, продовжується.
Війна розкидала українських дітей по світу, проте сьогодні ми всі разом, і навіть ті, що далеко за межами України, думками тут, у стінах рідної 36-ї .
Не просто починається цей навчальний рік для всіх українських школярів, складним і випробувальним він є як для батьків, так і для вчителів.
Але 6 місяців жорстокої війни нас не зламали, а загартували, подібно до харалужних мечів, нашу волю і прагнення до Перемоги.
Це ми, українці, здивували і вразили весь світ своєю єдністю перед обличчям небезпеки. Війна торкнулась всіх і кожного, жоден із нас не залишився байдужим до людського горя; усі – дорослі та діти - долучаються до загальної справи - наближення Перемоги: педагогічний колектив школи є учасником шкільної акції «Милосердя й доброта - людства два крила», проведені уроки мужності, он -лайн флешмоб «Доброго ранку, ми - з України», оголошені волонтерські акції «Допоможи воїну» , «Лист солдату», «Повертайтесь живими» (дитячі малюнки).
Маємо надію, що наш, хоч і невеличкий внесок у загальну справу, допоможе воїнам-захисникам перемогти знавіснілого ворога.
Нехай цей навчальний рік, попри всі негаразди, стане мирним, змістовним та успішним!

Зі святом!