01.10.2024 День захисниів і захисниць України – це свято мужності й геройства свято.

Українські військові – уособлення незламності та відваги. Щодня бійці борються за свободу й незалежність рідної країни, демонструючи свою вірність Батьківщині. Захисники роблять усе можливе, щоб українці мали змогу жити під відносно мирним небом. У цей день ми вшануємо пам'ять усіх полеглих героїв і героїнь, які віддали своє життя за Україну на війні. Водночас варто обов'язково подякувати нашим військовим, які мужньо захищають мирне населення країни. І ми вклоняємося тим, хто багато літ тому назад оберігав і визволяв нашу землю, і тим, хто нині з автоматом наш спокій береже і захищає, всю нашу велику родину, рідну землю свою – Україну.

У школі І-ІІІ ступенів № 36 ім. С.П.Корольова відбулося свято «Заради життя на українській землі». До нас у гості завітали ветерани російсько-української війни, українські актори, а зараз – військовослужбовці Максим Девізоров і Артем Перепелиця, які змінили сцену й знімальний майданчик на окопи й фронтові дороги, а сценічні костюми – на камуфляж. Діти й педагоги гучними оплесками зустріли воїнів-героїв. Не менші оплески й щире захоплення викликали виступи талановитих дітей: Катерини Голик і Ангеліни Недошитко (5-а), Ростислава Пузріна (5-б), Софії Станкович і денсгурту «Ого!» (7-б), Софії Мегері й Софії Василенко (6-а), Дмитра Перепелиці (9-а) Віки й Софії Геращенко, яким через тривогу довелося співати в бомбосховищі. Актори-воїни залюбки відповідали на запитання дітей, спілкувалися, фотографувалися. Через деякий час ці мужні чоловіки знову планують повернутися на фронт, щоб бити ворога й наближати перемогу.

Найкращим привітанням для захисників буде донат на потреби ЗСУ. Адже важливо підтримувати не тільки моральний дух бійців, але й забезпечити їх зброєю, що дозволить наблизити Україну до перемоги. З цією метою сьогодні у нас відбувся традиційний благодійний ярмарок «Милосердя й доброта – людства два крила». Зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.